תריסי אור

תריסי אור - תריסי עמית

לקבלת הצעת מחיר עבור התקנת תריסי אור:

מחירון תריסי אור - כיצד נקבע לתריס אור מחיר

אם שאלתם את עצמכם כמה תריסים אלו יעלו לכם, התשובה תלויה בסוג השלבים שבחרתם (אלומיניום מוקצף, אלומיניום מלא וכדומה), בגודל המפתח, באיכות חומרי הגלם, אמינות ואיכות המנוע והמרכיבים השונים ועוד.

תריסי אור אולי דורשים השקעה גדולה יותר לעומת סוגים אחרים, אך זו השקעה משתלמת במוצר איכותי שיספק לכם אמינות, עמידות ושקט נפשי לטווח ארוך.

טווחי מחיר של תריס אור

מה זה תריס אור?

ככל שתחום התריסים משתכלל, כך פתרונות אופטימליים יותר מגיחים אל אוויר העולם ומאפשרים לכם לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם. אחד החידושים האחרונים בתחום אלו הם תריסי אור, תריסים שמקנים לכם את האפשרות לשלוט יותר טוב בכמות האור והאוויר שנכנסת אליכם הביתה אך מבלי לפגוע במידת הפרטיות והבטיחות שלכם.

תריס אור הוא תריס חשמלי לכל דבר, אך הוא מציע אפשרות חדישה והיא רמת וויסות יותר טובה של כמות האור והאוויר.

אנו בתריסי עמית מומחים בייצור של כל סוגי התריסים, לרבות תריסי אור ואנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי, לכל אורך הדרך, משלב התכנון, דרך הייצור ועד ההתקנה. תריסי האור שאנו מייצרים כוללים אחריות, ואנו נשמח גם לספק לכם שירותי תחזוקה, החלפה ותיקונים. כך שאתנו אתם זוכים לפתרון מקיף ולשירות מהשורה הראשונה.

יתרונות של תריסי אור

מראה מעוצב ועכשווי

לתריסי עמית ניסיון רב שנים בהתקנת תריס גלילה

בטיחות מירבית

ליווי וייעוץ לפני ולאחר התקנת תריסי גלילה

שליטה באור וצל

מענה ושירות לאחר ההתקנה

סוג זה של תריסים מציע לכם לא מעט יתרונות, בין העיקריים שבהם:

  • מענה מדויק לצרכים שלכם – מצב הביניים הנוסף מספק מענה מושלם לכל צורך וסוג שימוש, בין אם בבית ובין אם בעסק.
  • מראה אסתטי – לתריס אור יש מראה מודרני ועכשווי שמשתלב היטב בעיצוב הפנים של חללים מסוגים שונים. בנוסף הוא מאפשר לשלוט בכמות התאורה הטבעית, כך גם כשצריכים פרטיות עדיין אפשר ליהנות מתאורה טבעית.
  • דיסקרטיות ופרטיות מקסימלית – תריסי אור מספקים מידת פרטיות ודיסקרטיות רבה, לצד האפשרות להכניס אור ואוויר הביתה.
  • בטיחות – משקלם של תריסים אלו גדול יותר וניתן לשלב בהם מנגנון נעילה כך שהם מתפקדים כאמצעי הגנה יעיל ואפקטיבי יותר.

לקבלת הצעת מחיר עבור תריס אור:

תריס אור חשמלי - איך תריס אור עובד בדיוק?

אם בתריסים חשמליים רגילים יש רק שני מצבים – פתוח וסגור, תריס אור חשמלי (או ידני) כולל גם מצב שלישי של מרווח קטן בין השלבים השונים. כך תוכלו להכניס אור ואוויר לבית אך מבלי לוותר על הפרטיות שלכם.

ההבדל בין תריסים רגילים לבין תריסי אור בא לידי ביטוי באותו מרווח בין השלבים, כמו גם בעיצובם, השלבים עצמם צרים יחסית ויחד עם המרווח האנכי הגבוה, אתם זוכים לתנאים אופטימליים יותר ולאפשרויות שימוש חדשות שלא היו קיימות עבורכם קודם, עם הסוגים הקודמים של תריסים.

למה לבחור בנו?

כבר שנים שאנו מתמחים בעבודות אלומיניום ויש לנו ניסיון רב בייצור והתקנת תריסי אור בכל הגדלים ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם. אנחנו מבצעים התקנות של כל סוגי המנגנונים של תריסי אור בשוק: החל מתריס שלב אור, תריס אור משוך, תריס אור מרחף, תריס אור קליל וכמובן – תריס אור חשמלי. אנו מספקים אחריות על כל עבודה, השירותים שלנו זמינים בפריסה ארצית, מהירים והמחירים ממש משתלמים!

לקבלת הצעת מחיר צרו אתנו קשר, אנו בעלי ניסיון רב בתחום ונשמח לספק לכם תריסים ברמה הגבוהה ביותר!

לקבלת הצעת מחיר עבור תיקון תריס אור:

Call Now Button דילוג לתוכן