תריסים חשמליים

תריסים חשמליים הם מוצר אלומיניום מבוקש מאד היום בארץ ובעולם. הם איכותיים, אמינים, בטוחים מפני פריצות הרבה יותר מתריסי הזזה, עמידים לתנאי מזג האוויר ומגיעים במגוון רחב של צבעים. ניתן להזמין תריס חשמלי אצלנו בכל מידה, הן למפתחים גדולים והן למפתחים קטנים, ולקבל אותו תוך מספר ימי עבודה, כולל התקנה. אנו כמובן מעניקים אחריות מלאה למספר שנים על כל תריס חשמלי והשירות שלנו זמין בפריסה ארצית רחבה. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר בעבור תריסים חשמליים לבית או לעסק.

לקבלת הצעת מחיר עבור תריסים חשמליים:

מחירון תריסים חשמליים

לפני שעומדים להתקין תריס חשמלי לוקחים בחשבון סוגיות רבות, אחת החשובות היא העלויות. כמובן שלא כדאי שהעלות תבוא על חשבון האיכות, וזו בדיוק הסיבה שישנם מוצרים בטווח שונה של מחירים, כך שתוכלו למצוא את הפתרון התואם ביותר לצרכים שלכם גם מבחינת המחיר. המחירים משתנים בהתאם לפרמטרים כמו סוג התריס והשלבים, המנגנון שמפעיל אותו, גודל התריס, הצבעים שלו ועוד משתנים שמייקרים או מוזילים את המחיר.

טווחי מחירים של תריסים חשמליים

למה להתקין תריס חשמלי עם תריסי עמית?

ניסיון רב שנים

לתריסי עמית ניסיון רב שנים בתיקוני תריסים חשמליים

זמינות

ליווי וייעוץ לפני ולאחר התקנת התריס החשמלי

100% אחריות

מענה ושירות לאחר ההתקנה

המגוון ההולך וגדל של תריסים חשמליים, לצד התכונות המתקדמות, הנוחות וההתאמה לצרכים המשתנים מבית לבית, אלו מאפיינים שתורמים המון למידת הפופולריות של תריסים אלו. ניתן לשלב תריס חשמלי במערכות הניהול של הבית החכם, להגביר באמצעותם את הבידוד התרמי, לזכות למידת פרטיות גבוהה יותר וליהנות מעוד שלל יתרונות לאורך שנים. 

לקבלת הצעת מחיר עבור תריס חשמלי:

תריס חשמלי מייצר יתרונות רבים:

  • חיסכון באנרגיה ובידוד תרמי של המבנה – תריס חשמלי מונע חשיפה מוגזמת לאור שמש בחדרי הבית, כמו גם מונע חדירה של אוויר קר בחורף. כתוצאה מכך, הוא שומר על הטמפרטורה בפנים הבית ומפחית את חשבונות החשמל.
  • הגנה על החלונות – התקנת תריסים חשמליים מגנה על החלונות מפני רוחות, גשמים, שמש ותנאי מזג אוויר כאלו ואחרים. כאשר התריס סגור הוא ימנע חדירה של אבק ולכלוך לתוך הבית ויגן על החלונות, כך שישמרו לאורך זמן.
  • בידוד רעשים – יתרון נוסף של תריסים הוא בידוד רעשים מעולה. העולם מחוץ לבית רועש מתמיד, וכאשר סוגרים את התריסים בחדרי הבית השונים, כמות הרעשים מבחוץ פוחתת במידה משמעותית.
  • הגברת הבטיחות ותחושת הפרטיות – תריסים עם מנגנון חשמלי מסייעים להגן על הבית מפני פריצות וגניבות, כי הם בהחלט מקשים על פתיחת החלון באמצעות כוח. בנוסף הם תורמים המון לתחושת הפרטיות.
  • אפשרות להתאמה אישית – ישנם סוגים שונים ומגוונים של תריסים חשמליים, בעיצובים ודגמים שונים, כמו גם בצבעים מגוונים כך שתוכלו לזכות למידת התאמה מושלמת לעיצוב הבית, קל וחומר לצרכים ולהעדפות שלכם.
תריסים חשמליים מחיר שווה

תריסי עמית - מומחים בהתקנת תריסים חשמליים

אחד הגורמים שישפיעו על טיבו של התריס החשמלי שבחרתם הוא החברה שאחראית על ההתקנה. שלב ההתקנה חשוב ביותר, ויכול להשפיע על תפקודו התקין של התריס לכן עליכם לבחור בחברה בעלת מומחיות בהתקנת תריס חשמלי.

אנו בתריסי עמית בעלי ניסיון של 20 שנים וידועים בשירותים המקצועיים והאיכותיים שמספקים ללקוחותינו. אנו מספקים פתרון מקצועי לתריסים חשמליים מכל סוג, ומומחים בהתקנה ובתיקונים של המגוון הרחב של סוגי התריסים קיימים.

אנו מספקים לכם אחריות מלאה על השירותים שלנו, כך שאם יש לכם בעיה, יש לכם גם כתובת לפנות אליה. בנוסף אנו זמינים לקריאות שלכם ומקפידים להגיע כמה שיותר מהר, לעבוד עם מוצרים ברמת איכות גבהה ובהתאם לתו תקן ולהציע לכם מחירים הוגנים עבור כל השירותים שלנו!

כמובן שאם אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם להתקין תריס חשמלי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או ליצור אתנו קשר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר עדכנית!

לקבלת הצעת מחיר עבור תריס חשמלי:
Call Now Button דילוג לתוכן